Trapézové plechy a střešní krytiny od výrobce

Trapézové plechy, plechové střešní krytiny a sádrokartonové profily od českého výrobce

     Jsme dynamická firma, jejíž výrobní závod sídlí v Hradci Králové ve ulici Vážní. Právě zde Vám chceme nabídnout naše služby a zkušenosti.

      Náš podnik se soustředí na individuální přístup k zákazníkovi. Každému z našich zákazníků věnujeme péči a pozornost, abychom včas a bez komplikací naplnili jeho potřeby. Trapézové plechy, plechové taškové střešní krytiny a sádrokartonové profily takže všechny potřební doplňky nabízíme v bezkonkurenčních lhůtách a za extrémně nízké ceny. Přesto však neděláme kompromisy v kvalitě našich výrobků.

 

 

Kvalita

      O kvalitu trapézových plechu, plechových taškových krytin a sádrokartonových profilů se u nás starají moderní výrobní linky. Celý proces je podpořen naším zaujetím kvalitou našich výrobků. Každý náš výrobek prochází pečlivou kontrolou kvality v průběhu celého procesu, aby se našim zákazníkům dostalo skutečně kvalitního zboží. Pří vyrobě používáme certifikovaný materiál od největších světových výrobců.

Záruka na povrchovou úpravu 10 let, na funkčnost 20 let. Životnost 50-60let.

 

Rychlost

    Naše rychlost a efektivita nám umožňují zpracovat objednávky tak rychle, jak je zákazník potřebuje. Žádné několikaměsíční čekací lhůty, žádné zařazení do plánu na příští rok. Vyrábíme trapézové plechy, plechové taškové krytiny a sádrokartonové profily rychle a efektivně.

 

Cena

   Nakupujeme suroviny přímo z metalurgických závodů. Neplatíme prostředníky a subdodavatele. Stejně tak pracujeme s maximální efektivitou a snižujeme náklady na fungování naší firmy. Všechny tyto úspory promítáme do ceny našich trapézových plechů, plechových taškových krytin a sádrokartonových profilů, abychom mohli zákazníkům nabídnout kvalitní zboží za minimální ceny.

 

Dostupnost

      Náš závod se nachází ve Vážní ulici v průmyslové zóně v Hradci Králové. Tato adresa poskytuje skvělou dostupnost okresního města s dobrou infrastrukturou a zároveň lze do těchto míst snadno přijet s vozidlem jakékoli velikosti.

KAZBET GROUP s.r.o.

54362 Dolní Branná, Dolní Branná 43

 

© 2018 - 2021 Všechna práva vyhrazena.